nebo
| výkon | 22 kW |
|---|---|
| jmenovitý proud | až 32 A |
| napájení | 1 / 3 fázové |
| nabíjecí port | zásuvka |
| vzdálený přístup | ano |
| autentizace | RFID, mobilní aplikace |
| dynamické řízení výkonu | ano (Power Boost) |
| komunikace | Ethernet, WiFi, Bluetooth, LTE |
| OCPP protokol | ano |
| stupeň krytí | IP54 |
| montáž | na zeď / stojan |
| rozměr (Š x V x H) | 260 x 192 x 113 mm |
| další informace | stránky výrobce |
Copper od společnosti Wallbox splní všechny náročné požadavky pro pokročilé funkce dobíjecích stanic. Samozřejmostí je vzdálená správa, dynamické řízení výkonu, aplikace v češtině či možnost dobíjení auta pouze skrz přebytky energie z Vaší fotovoltaické elektrárny.





