nebo
| výkon | 22 kW |
|---|---|
| jmenovitý proud | až 32 A |
| napájení | 1 / 3 fázové |
| nabíjecí port | kabel |
| vzdálený přístup | ano |
| autentizace | mobilní aplikace |
| dynamické řízení výkonu | ano (Power Boost) |
| komunikace | WiFi, Bluetooth |
| OCPP protokol | ano |
| stupeň krytí | IP54 |
| montáž | na zeď / stojan |
| rozměr (Š x V x H) | 166 x 163 x 82 mm |
| další informace | stránky výrobce |
Dobíjecí stanice Pulsar MAX je následovník produktu Pulsar PLUS, jenž se odlišuje např. snadnější instalací wallboxu, zvýšenou ochranou proti mechanickému nárazu IK10, proti poškrábání a stupněm krytí IP 55.





