nebo
| výkon | 22 kW |
|---|---|
| jmenovitý proud | až 32 A |
| napájení | 1 / 3 fázové |
| nabíjecí port | kabel |
| vzdálený přístup | ano |
| autentizace | RFID, mobilní aplikace |
| dynamické řízení výkonu | ano (Modbus Meter) |
| komunikace | Ethernet, WiFi |
| OCPP protokol | ano |
| stupeň krytí | IP54 |
| montáž | na zeď / stojan |
| rozměr (Š x V x H) | 315 x 460 x 135 mm |
| další informace | stránky výrobce |
Webasto Unite obsahuje zabudovaný fakturační (MID) elektroměr, provozovatel tedy může přefakturovávat zákazníkům odebranou elektřinu za dobíjení. Komfort zvyšuje RFID čtečka, která umožnuje zpřístupnění dobíjecí stanice pomocí čipu či karty.



