nebo
| výkon | 22 kW |
|---|---|
| jmenovitý proud | až 32 A |
| napájení | 1 / 3 fázové |
| nabíjecí port | zásuvka / kabel / kroucený kabel |
| vzdálený přístup | ne |
| autentizace | RFID |
| dynamické řízení výkonu | ano |
| OCPP protokol | ne |
| stupeň krytí | IP54 |
| montáž | na zeď |
| rozměr (Š x V x H) | 205 x 265 x 125 mm |
| další informace | stránky výrobce |
EVECUBE B+ je jedna z posledních verzí dobíjecí stanice od českého výrobce EV EXPERT. Oproti verzi B se liší displejem, RFID autentizací a možností využívat přebytky elektřiny z Vaší fotovoltaické elektrárny.


