nebo
| výkon | 22 kW |
|---|---|
| jmenovitý proud | až 32 A |
| napájení | 1 / 3 fázové |
| nabíjecí port | zásuvka / kabel / kroucený kabel |
| vzdálený přístup | ano |
| autentizace | RFID |
| dynamické řízení výkonu | ano |
| komunikace | Ethernet, WiFi |
| OCPP protokol | ano |
| stupeň krytí | IP54 |
| montáž | stojan |
| rozměr (Š x V x H) | 200 x 1300 x 150 mm |
| další informace | stránky výrobce |
Dobíjecí stanice stojan EVECUBE C od českého výrobce EV EXPERT splňuje všechna přísná kritéria na chytré dobíjecí stanice. Samozřejmostí je vzdálená správa, dynamické řízení zátěže, možnost plateb či přeúčtování zákazníkům za jejich dobíjení.


