nebo
| výkon | 22 kW |
|---|---|
| jmenovitý proud | až 32 A |
| napájení | 1 / 3 fázové |
| nabíjecí port | zásuvka / kabel / kroucený kabel |
| vzdálený přístup | ano |
| autentizace | RFID |
| dynamické řízení výkonu | ano |
| komunikace | Ethernet, WiFi |
| OCPP protokol | ne |
| stupeň krytí | IP54 |
| montáž | na zeď |
| rozměr (Š x V x H) | 220 x 200 x 120 mm |
| další informace | stránky výrobce |
Český výrobek EVECUBE S od společnosti EV EXPERT vyniká robustní antikorozní nerezovou konstrukcí. Autentizace probíhá pomocí čipu či karty přiložením k RFID čtečce.

