nebo
| výkon | 22 kW |
|---|---|
| jmenovitý proud | až 32 A |
| napájení | 1 / 3 fázové |
| nabíjecí port | zásuvka / kabel / kroucený kabel |
| vzdálený přístup | ne |
| autentizace | RFID, mobilní aplikace |
| dynamické řízení výkonu | ano (Olife SmartMeter) |
| komunikace | Bluetooth |
| OCPP protokol | ne |
| stupeň krytí | IP54 |
| montáž | na zeď |
| rozměr (Š x V x H) | 200 x 300 x 150 mm |
| další informace | stránky výrobce |
Wallbox BASE od českého výrobce OlifeEnergy vyniká robustním provedením v moderním designovém provedení.







