nebo
| výkon | 2 x 7,4 kW až 2 x 22 kW |
|---|---|
| jmenovitý proud | až 2 x 32 A |
| napájení | 1 / 3 fázové |
| nabíjecí port | zásuvka / kabel |
| vzdálený přístup | ano |
| autentizace | RFID, mobilní aplikace |
| dynamické řízení výkonu | ano |
| komunikace | Ethernet, WiFi, Bluetooth |
| OCPP protokol | ano |
| stupeň krytí | IP54 |
| montáž | na zeď |
| rozměr (Š x V x H) | 355 x 858 x 203 mm |
| další informace | stránky výrobce |
Pole Pro od společnosti V2C splní všechny náročné požadavky pro pokročilé funkce dobíjecích stanic. Samozřejmostí je vzdálená správa či dynamické řízení výkonu.





