nebo
| výkon | 7,.4 kW až 22 kW |
|---|---|
| jmenovitý proud | až 32 A |
| napájení | 1 / 3 fázové |
| nabíjecí port | zásuvka / kabel / kroucený kabel |
| vzdálený přístup | ano |
| autentizace | mobilní aplikace |
| dynamické řízení výkonu | ano |
| komunikace | WiFi, Bluetooth |
| OCPP protokol | ano |
| stupeň krytí | IP54 |
| montáž | na zeď |
| rozměr (Š x V x H) | 240 x 334 x 153 mm |
| další informace | stránky výrobce |
Dobíjecí stanice Trydan v sobě zahrnuje designový vzhled, malou velikost a pokročilé funkce chytrých wallboxů. Nechybí tedy vzdálená správa dobíjecí stanice či dynamické řízení výkonu.







